Hakkımızda

Cep99.com, 2019 yılında kurulmuş olmasına rağmen kurucu ortakları ve çalışan kadrosu ile birlikte, 1999’dan bu yana edindiği tecrübe ve bilgi birikiminin gücünü barındırmaktadır.
Cep99 olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi bizleri bugünlere taşımıştır. Kadromuzda bu tecrübeye sahip bilgili ve deneyimli bir danışman ekibi vardır.

Cep99 olarak E-ticaret hizmetlerimizde müşterilerimize artı değer yaratacak bir çalışma anlayışını benimsemekteyiz.
Bu çerçevede maksimum müşteri memnuniyeti için her türlü desteği sunarız.

Vizyonumuz

Sizin memnuniyetiniz bizim için hiçbir şey ile değiştirilemez!

Cep99, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır. Bize göre kaliteli hizmet ve ürün, her an her müşteriye en iyi şekilde verilmelidir.

Bizce E-ticaret, istenirse hem müşteri hem de satıcı açısından ekonomik olabilir.

Daima en modern ve en çağdaş teknolojileri kullanarak kaliteyi her şeyin üstünde tutan Cep99.com için ekonomik olmak da büyük önem taşır. İş verimliliğini arttırarak, düşük maliyetli ürün arzı sağlarız. Böylece satıcılarımız için rekabetçi bir ortam sunarız. Bu sayede müşterilerimiz uygun fiyatlı ürünler ve kaliteli bir hizmet ile mutlu bir e-ticaret deneyimi yaşarlar.

Satılan her ürün, bizim için kalıcı ilişkilerin başlangıcıdır.

Cep99.com küçük büyük yasal olmak kaydıyla ürünlerini satmak isteyen tüm mağaza ve satıcılar bizim için değerlidir. Aynı şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılan her faaliyet büyük bir özveri ile yapılır. Onun için yapılan her iş, kalıcı ilişkilerin başarılı bir temsilidir. Bu yüzden, satış sonrası desteğe çok önem veririz ve müşterilerinin ihtiyacı olan desteği herhangi bir aksama olmadan satış sonrası da sunmaya devam ederiz.

Yaptığımız her işin, çalışanlarımıza, topluma, çevreye ve ülkemize yararlı olmasına önem veririz

Her işinde topluma, çevreye ve insanlığa yararlı olmayı kendine hedef edinen Cep99.com, ülke ekonomisine ve istihdama daha fazla katkıda bulunmayı kendisine görev edinmiştir.

Misyonumuz

Müşteri ve Satıcı isteklerini kaliteden ödün vermeden karşılayarak, e-ticareti eğlenceli bir mecraya dönüştürmede sektöründe öncü ve lider kuruluş olmak.

Cep99.com
Logo
Karşılaştırılan ürünler
  • Genel Toplam (0)
Karşılaştır
0
Çok yakında uygulamalarımız Google Play Store ve Apple Store'da
Alışveriş Sepeti